Karnawał to pełna wrażeń, dźwięków, kolorów i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole, w dniu 20 stycznia 2023 roku. W pięknie udekorowanej auli szkolnej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy …nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich…Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy.
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców i pani Iwony Niestrój za zorganizowanie tak wspaniałej, pełnej atrakcji zabawy. Dziękujemy!