Szanowni Państwo - Rodzice uczniów PSP nr 16w ZSP nr 2 w Opolu

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi uprzejmie informujemy, że Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu przygotowało dla uczniów ciekawe zajęcia.

Harmonogram zajęć i znajduje się pod linkiem

Zainteresowanym uczniom proponowane są zajęcia z obszarów, m.in. informatyczno- techniczny, artystyczny, eksperyment, gry i zabawy, podróżniczy, pedagogiczno- psychologiczny,, ekologia, pierwsza pomoc. Wszystkie zajęcia będą realizowane stacjonarnie , w grupach do 15 osób.

Dla uczniów cudzoziemskich przygotowano specjalny blok propozycji oraz zajęcia z języka polskiego jako obcego, o rozwijającym i doskonalącym charakterze.

Uczestnictwo w zajęciach możliwe jest tylko po wcześniejszym zapisaniu się, do czego odsyła link bezpośrednio z harmonogramu.  Tutaj można się zapisać!

Informacje szczegółowe uzyskają Państwo w Miejskiego Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu ul Powstańców Śląskich 19. Tel. 77 454 50 87 i na stronie MCWE w Opolu.