W środę 25 maja br. z okazji Dnia Mamy i Taty, zgodnie z tradycją naszego przedszkola odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem: "Mama, Tata i Ja".  Na powitanie przybyłych Gości, dzieci z grup przedszkolnych dokonały uroczystego otwarcia festynu, prezentując swoje zdolności artystyczne. Zaśpiewały oraz zatańczyły przy muzyce znanych utworów. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej oraz integrowanie środowiska przedszkolnego i rodzinnego. Na festyn przybyły dzieci ze swoimi rodzinami. Byli rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie. Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa zorganizowana przez rodziców przedszkolaków, do której ustawiała się długa kolejka. Największą atrakcją dla dzieci były dmuchane zabawki. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy i babcie dzieci. Nie zabrakło również stoiska z watą cukrową, popcornem oraz kiełbaskami z grilla, które serwowali tatusiowie naszych przedszkolaków.

Podziękowania za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego

Składamy serdeczne podziękowania:

Radzie Rodziców i Rodzicom.
Radzie Dzielnicy 7 w Opolu.
Właścicielowi sklepu „Smakosz” w Groszowicach.
Dyrekcji Auchan.
I wszystkim tym, którzy przyczynili się do zorganizowania Festynu Rodzinnego w Przedszkolu Publicznym nr 16 w Opolu.

Dziękujemy rodzicom wszystkich grup przedszkolnych dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Dzięki Państwa wsparciu i ofiarności całe rodziny mogły wesoło, aktywnie i miło spędzić popołudnie.
Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom za ofiarowane fanty i pomoc. Wasza hojność, życzliwość i bezinteresowność pomogła nam w zrealizowaniu dziecięcych marzeń. Doceniamy waszą obecność, chęć współpracy i wspólną zabawę.
Dziękujemy naszym Gościom za przybycie i wspaniałą zabawę.

Dyrekcja i pracownicy Przedszkola Publicznego nr 16 w Opolu.

festyn1festyn2festyn3festyn4festyn5