W miniony czwartek, tj. 20.10.2022r. w naszym przedszkolu odbyło się szczególne wydarzenie. Uroczystość pasowania na przedszkolaka to bardzo ważna chwila - zarówno dla dzieci,rodziców jak i kadry. Dzieci pierwszy raz miały okazję publicznie zaprezentować swoje talenty. Po części artystycznej pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka i w niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, a całe wydarzenie zwieńczył słodki poczęstunek. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć – Mamo, tato – jestem przedszkolakiem!

Wszystkim "Krasnoludkom" życzymy, aby każdy dzień był dla Nich wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele pozytywnych doświadczeń.