Grupa małych kolędników z klasy 2b pod opieką siostry Dalmacji i Pana Marka 15 grudnia 2021 r. wyruszyła z kolędą po naszej Szkole. Z uśmiechem na ustach i szczerymi życzeniami, niosąc radosną nowinę o Narodzeniu Jezusa i Jego błogosławieństwo zawitali w każdej klasie, u Pani Dyrektor, w świetlicy i kuchni. Od drzwi do drzwi, pukając, prosili o przyjęcie i radosnym śpiewem kolęd i krótkim przedstawieniem związanym z Bożym Narodzeniem głosili Dobrą Nowinę. Wszędzie witano ich uśmiechem i hojnie dziękowano za życzenia, obdarowując słodyczami. Mali kolędnicy składają serdecznie podziękowania wszystkim, którzy z otwartym sercem przyjęli ich w swoje progi, by dzielić się radością.

Za kolędę dziękujemy, zdrowia szczęścia Wam życzymy, byście tutaj długo żyli, zdrowi i szczęśliwi byli …

 

koledowanie1

koledowanie2

koledowanie3